Změňte svůj obývací pokoj v koncertní sál


Konečně si můžete splnit váš sen, který nosíte ve svém srdci už od dětství. Ano, nestala se z vás sice hvězda rockového festivalu, jak jste zamýšleli, ale přesto hudbu milujete stejně, jako by to tak bylo.
A právě od toho jsou tu výkonné moderní reprosoustavy, které vám dokážou perfektně a kvalitně zprostředkovat zážitek z několika libozvučných tónů: https://www.htpshop.cz/reprosoustavy/heco-music-style-500-set-5-1/ . Natrhu najdete hned několik typů, kde si vybere každý, i ten nejnáročnější zákazník. Dokonce si ani nemusíte pořizovat ty nejdražší, cena totiž nehraje rozhodující roli.

prostorový zvuk

Ztiš se a poslouchej
Taková reprosoustava má opravdu těžký úkol a to dostat elektrickou energii ze zesilovače na mechanickou. Respektive rychlými pohyby membrán rozkmitat vzduch a vytvořit zvuk. Přitom přesnost musí být taková, aby zpěv a nástroje zněly jako ve skutečnosti.
Všechny tyto nástroje pojí dvě podstatné věci, technicky i morálně stárnou velmi pomalu. Přitom si je můžete pořídit za zákaznicky přijatelnou cenu. Takže si na ně našetří opravdu každý.

Trocha teorie, nikoho nezabije
Dělíme je na dvě základní kategorie:
o   Regálové
Mají velmi nízkou ozvučnici, proto vyžadují umístění na stojan, speciální nástěnný držák nebo v nejzazším případě i na polici.Můžete očekávat sice skromnější podání basů, ale i tak si přijdete jako posluchač na své.
o   Sloupové
Tento typ má naopak ozvučnici vysokou, takže mu postačí postavení na podlaze. Samozřejmě na měkkou podložku, která chrání hroty.Tady už jsou trochu vyšší náklady, protože kvalita přenosu je daleko vyšší než v prvním případě.

objem
 
V obou případech je nutné ale umístění ve výšce uší posluchače. Celá soustava spolu s vaším oblíbeným ušákem by měla tvořit rovnoramenný trojúhelník.
Další dělení pak https://video.aktualne.cz/z-domova/rumunsti-vandalove-v-brne-nicili-lavicky-pak-se-bali-strazni/r~d3ca920c1eca11e7a70b002590604f2e/vychází ze zapojení reproduktorů do výhybky. Patří sem například dvou pásová nebo tří pásová zařízení. Přitom výhybka rozhoduje o rozdělení jednotlivých signálů na výšky a basy.
Pokud si stále nejste jistí, co vybrat. Zkuste si najít na internetu testy hudebních zařízení a hned to pro vás bude jednodušší.